O firmie

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów z siedzibą w Będzinie przy ul. Sznajdera 5. Działamy aktywnie na terenie całego województwa śląskiego, dlatego zachęcamy do kontaktu także osoby spoza Będzina, zapewniając przy tym bardzo atrakcyjne stawki.

W ofercie naszej wypożyczalni można znaleźć zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Ponadto, dysponujemy też lawetą. Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię awoCARS? Firmę awoCARS założyliśmy z myślą o stworzeniu wypożyczalni samochodów, która będzie wyróżniała się nie tylko ofertą atrakcyjną finansowo, lecz szybko zacznie się kojarzyć z rzetelnością i troską o Klienta na każdym z etapów współpracy. Swoje cele usystematyzowaliśmy w kilku prostych punktach, które decydują o atrakcyjności awoCARS.

Oto one:

  • Przygotowaliśmy ofertę, obejmującą niezwykle szeroki wachlarz pojazdów, dzięki czemu każdy może wybrać markę oraz typ samochodu, który najlepiej spełnia jego indywidualne potrzeby
  • Realizujemy wypożyczenia krótko oraz długoterminowe
  • Wypożyczamy wyłącznie sprawne i sprawdzone samochody, mając na uwadze pełen komfort oraz zadowolenie Klienta
  • Prowadzimy skrupulatną politykę w zakresie przeglądów oraz konserwacji udostępnianych pojazdów
  • Przywiązujemy ogromną uwagę do jakości oraz szybkości obsługi Klienta

Na tym nie koniec, ponieważ dla zainteresowanych regularnie przedstawiamy dodatkowe rabaty, warto więc zostać naszym stałym Klientem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy – chętnie odpowiemy na każdą wątpliwość i zrobimy wszystko, aby nasza wypożyczalnia samochodów spełniła Twoje wszystkie potrzeby.